درباره ما

من حجت مسگری هستم، سال 94 کار دیجیتال مارکتینگ و سئو رو شروع کردم و مشکلی که داشتم این بود که هزینه‌ی دوره‌های سئو برای من خیلی گرون بودن و این مشکل باعث شد روند یادگیری من به تاخیر بیفته. الان که دارم این متن رو مینویسم کارشناس سئو سایت دیوار هستم و چند سال تجربه کار روی سایت های کوچک و بزرگ داشتم، پس تصمیم گرفتم به افرادی که شرایطی مشابه چند سال قبلِ من دارن کمک کنم تا از عدالت آموزشی بهره ببرن.


طی این سالها ویدئوهای آموزشی رایگانی از اساتید مختلف دیده بودم که هر کدوم مربوط به یک موضوع خاص بودن و در یک جایی از وب منتشر شده بودن. با خودم فکر کردم اگر این ویدئوها رو دسته بندی کنم و به درستی کنار هم بچینم تبدیل میشن به یک دوره سئوی تقریبا کامل، با کیفیت و البته رایگان.


چند سال قبل با همین هدف، یکی از دوره های آموزشی خودم رو که در مرکز رشد دانشگاه شاهد تدریس کرده بودم رو به طور رایگان روی آپاراتم قرار دادم و بدون اینکه جایی پروموتش کنم کلی آدم پیداش کرده بودن و دیده بودن و هر از گاهی هم بعضیا پیام تشکر برام میفرستادن و این پیام ها انقدر بهم انرژی مثبت و حال خوب دادن که این ایده ی خودم رو هم بالاخره بعد از یک سال به کمک صادق حاجی جعفری و حسن علیزاده پیاده سازی کردم. امیدوارم بهتون کمک کنه. اگر این اتفاق افتاد خوشحال میشم اگر به هر مبلغی که میتونید و دوست دارید به یک خیریه کمک کنید و اسکیرین شاتش رو برای من ارسال کنید، حتما به من انگیزه میده که این مسیر رو ادامه بدم